Specjalista/-tka ds. rekrutacji

Twoje obowiązki:

-aktywne pozyskiwanie i weryfikacja pracowników

-tworzenie, publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

-przedstawianie kandydatom dostępnych ofert pracy zgodnie z ich doświadczeniem

-budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami

-budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz spółki

-współpraca z działem kadr

Wymagamy:

-doświadczenia w obszarze rekrutacji (warunek konieczny)

-znajomość MS Office (Excel, Word),

-rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

-wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

-znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego i/lub języka ukraińskiego

Możesz pochwalić się doświadczeniem w obszarze rekrutacji? Cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne? Znasz j.angielski/ukraiński w stopniu komunikatywnym?

Zgłoś się na stanowisko Rekrutera/-ki w Agencji Pracy People&Work!

Oferujemy:
-umowę o pracę/stabilne zatrudnienie

-atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty system prowizyjny

-benefity socjalne

-dofinansowanie do nauki języka obcego

-przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu

-pracę zespołową, dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem

-pracę w godzinach 8-16 w biurze w centrum miasta (+parking)

Dołącz do People&Work Family!

People and Work Sp. z o. o. jest grupą firm, która od ponad piętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawiamy na nieprzerwany rozwój.

W ramach headhuntingu pozyskujemy pracowników na miarę potrzeb naszych klientów. Dewizą firmy jest jakość oraz rzetelność, co przekłada się na zadowolenie zarówno pracowników, jak i klientów.

People and Work

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 9 dni